Fa

Celebrating the end of leadership in business | Mahan Business School

23 Jun 2022

مدرسه کسب و کار ماهان با کوله باری از تجربه در زمینه آموزش های مهارتی و همکاری با برترین مدیران عامل  و کارآفرینان کشور، با برگزاری دورههای مهارتی MBA-DBA-دورههای جامع تخصصی و رهبری بعنوان اولین بیزینس اسکول، توانسته در عرصه های داخلی و بین المللی به موفقیت های چشمگیری در عرصه آموزش های مهارتی در حوزه کسب و کار برسد.

مدرسه عالی کسب و کار ماهان به‌عنوان سازمانی پیشرو در آموزش مهارت‌ها و دانش مدیریت، برای اولین بار در ایران، اقدام به برگزاری دوره‌ی “رهبری” (LEADERSHIP) نموده است. این دوره به منظور ایجاد بستری مناسب برای ایجاد تغییرات فردی مدیران و در نتیجه تغییرات بزرگ در فضای کسب و کار دایر گردیده است.

شرکت کنندگان دوره جامع رهبری که همگی از مؤسسان، مدیران عامل، کارآفرینان و صاحبان بزرگ کسب و کار کشور هستند با هدف افزایش مهارت‌ و توانایی‌های شخصیتی برای ارتقا خود، سازمان و اجتماع در کنار تیمی حرفه‌ای از ماهان متشکل از روانشناس، کوچ (Coach)، منتور (Mentor) و اساتید صاحب سبک در حوزه رهبری حرفه‌ای، گرد هم می‌آیند و سفر درونی‌شان را آغاز می‌‌کنند.

درست است که همه انسان‌ها نمی‌توانند موفق باشند، اما همه افرادی که خودشکوفا هستند، می‌توانند موفق باشند.

خودشکوفایی انسان‌ها تحت تأثیر عوامل بیرونی نیست و همین مورد است که بعضی‌ها درراه خود ثابت‌قدم هستند و تا آخر یک مسیر را قدم می‌گذارند.

این امر سبب می‌شود که برخی‌ها باوجود مهارت بالا هم نتوانند موفق شوند.

تاریخ بشریت نشان داده است که انسان‌ها عموماً توانمندی‌های خود را دست‌کم می‌گیرند.

شاید چندین سال از عمر انسان‌ها بگذرد ولی نتوانسته باشند از توانایی‌های بالقوه درون خودآگاه شوند و این جای تأسف است.

 

در سفر ماسال افتخار هم سفر بودن با دوستان هم دوره‌ای عزیز را داشتیم. جناب آقایان اکبر رجبی مشهود، روح الله دهقان ، سید محمد حسینی ، مصطفی کاراندیش، یاسر نجیبی، حسن امامی، علیرضا صدری، علیرضا اینانلو، رامین منافی ،  و سرکار خانم ها گلسرخی، لیلی کریمی و نسرین عنایت مهر  که به عنوان کوچ و مربی همراه ما بودند.
 بدین وسیله مراتب قدر دانی و سپاس خود را از برادران سیاری ، خانم دکتر آناهیتا شهنواز ،جناب دکتر لطیفی و همه استادهای بزرگوار مدرسه کسب و کار ماهان  که بی نظیر بودند ، اعلام می دادم. این عزیران در طول دو دوره ( دوره MBA و دوره LEADERSHIP )  در مدرسه کسب و کار ماهان زحمات فراوانی کشیدند که قابل تقدیر و تحسین است.
حمید نصیرزاده بیرامی

Mahanleadership.com

This event was held at Mahan Business School

© 2021 Designed By Sara Nasirzadeh / Developed By Ali Aharian

home / biography / gallery / santoor / events / contact
اینستاگرام پینترست